На изложението SIMA в Париж показаха най-големия челен товарач в света

Лилия Александрова
Лилия Александрова
1 Минути

На международната изложба за селско стопанство и животновъдство Sima в Париж беше показан най-големия челен товарач в света ProfiLine FZ 100, производство на немската компания Stoll. С височина на повдигане от пет метра и товароподемност 3,5 т той пасва на трактори с мощност 300 конски сили. Геометрията на захвата на работния орган е от типа Z-bar, разтоварването става бързо, а антивибрационната система Comfort Drive осигурява комфортно пътуване.

Освен това FZ 100 е стандартно оборудван с автоматично ниво „Return-to-Level“, като с натискане на един бутон след разтоварване инструментът се връща автоматично на нивото на земята. Всички хидравлични линии са поставени в предната част на товарача, а тесните му стоманени пръти намаляват общото тегло и дават добра видимост от кабината, предава schweizerbauer.de.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Лилия Александрова е журналист в „Агрозона“ от 2013 г. Има магистърска степен по Международни отношения и бакалавърска степен по Бизнес администрация. Интересите ѝ са в областта на политическата интеграция и Европейския съюз, агропредприемачеството, образованието, труда и социалната политика.

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама