Изложенията “Винария”, “Агра” и “Фудтех” ще се проведат заедно през 2015 г.

Златко Златков
Златко Златков
2 Минути

Международните изложби “Винария”, “Агра” и “Фудтех” ще се проведат по едно и също време в рамките на Пловдивския панаир през 2015 г., съобщават от пресцентъра на панаира.

Международната селскостопанска изложба „Агра“, Специализираната изложба „БиоАгра“, Международната изложба за винарство и лозарство „Винария“ и  Международна изложба за храни, напитки, опаковки, машини и технологии „Фудтех“ ще се проведат от 4 до 8 март 2015 година. По същото време в Панаира ще има още три прояви:  Международна изложба за оборудване за хотели, ресторанти, кафетерии и търговски обекти „Хорека Пловдив“, Изложба на висококачествени италиански храни и вина „Вкусовете на Италия“ и Международна изложба за пчеларство „Апи България“.

Обединението на изложенията е по желание на фирмите изложители, тъй като имат общи маркетингови интереси. Паралелното организиране на седемте изложения има за цел да представи иновации за производството на селскостопански изделия, екопродукти, храни, вина и напитки, както и нови инструменти за маркетинг. Обхваща се целият цикъл, включващ  методи за обработване на земята и отглеждане на лозя, нови сортове растения и породи животни, оборудване за ферми, гарантиращо високо качество на суровините, технологии и техника за тяхната преработка  в хранителната и винарската индустрия, опаковки за готовите продукти и предлагането им в магазини, заведения и хотели, уточняват организаторите.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Златко Златков администрира agrozona.bg между 2012 и 2015 година. В неговия профил ще откриете някои публикации на нашите автори в този период сред които Светлана Трифоновска, Марта Йонкова, Анета Стефанова, Диляна Хараланова, Лилия Александрова, Петър Лазов, Георги Джендов и други

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама