Торта, кръстена на първата дама на САЩ, трупа почитатели

Екип на Агрозона
Екип на Агрозона
1 Минути

Торта в чест на първата дама на САЩ Мелания Тръмп пуснаха в родния й град в Словения, съобщава “Фокус” като се позовава на руската информационна агенция ТАСС.

След изборите за президент в Съединените американски щати особено голяма популярност добило сладкото изкушение на името на Мелания. Тортата се прави от суфле и съдържа обилно количество орехи, както и специален белгийски шоколад, разказва собственичка на местно заведение. По думите на дамата на ден в заведението се продават около 80 парчета от десерта. Всяко парче е на стойност три евро.

Новият президент на САЩ Доналд Тръмп също е вдъхновение на кулинарията. В негова чест е създаден бургер.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Agrozona.bg e специализиран новинарски сайт за бизнес и земеделие. Нашата цел е да информираме своите читатели за новостите и добрите практики в агробизнеса у нас и по света. Agrozona.bg Ви предоставя експертни анализи и съвети за успешна реализация в сектора, а също така информация за важни срокове и събития. При нас ще намерите още и интересни и полезни съвети за вашето хоби. Екипът на Агрозона подготвя цялото съдържание на сайт и списание Агрозона. В него участват 4 журналисти, както и стажантите, които се учат на аграрна журналистика в редакцията на Агрозона

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама