Търговци от Саудитска Арабия, Йордания и Кувейт са изкупили почти половината от румънското зърно, пише Agra Europe. Става въпрос за количество от 784 хил. т. ечемик (43% от производството на страната), което е било продадено за около 129 млн. евров периода от юли до октомври 2014 г. Вероятно ечемикът ще се използва за фуражи.
СВЪРЗАНИ НОВИНИ


