Следобедни дъждове ще има и през следващите дни

Георги Узунов
Георги Узунов
1 Минути

Днес  на места отново ще се развива купесто-дъждовна облачност. Очакват се превалявания, но няма да липсват и слънчевите часове.

В северните части от страната се очаква леко захлаждане, вследствие на северозападен вятър. Максималните температури ще са между 23° до 30°. В София максималната температура ще бъде 24°-25°, в Смолян се очаква до 19°, а в Ямбол термометърът ще удари 30°.

По Черноморието ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността и краткотрайни валежи, пише dariknews.bg.  Максималните температури ще са 23°-29°. Като най-високите стойности се очакват в Бургас. Температурата на морската вода е 18°-19°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
В четвъртък и в петък времето ще остане без промяна. Ще има слънчеви часове, но и краткотрайни валежи и гръмотевични бури. Синоптиците предупреждават, че са възможни и градушки. През следващите дни валежи се очакват Западна и в Централна България. Температурите ще са между 22° и 29° градуса, а минималните – между 10° и 15.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Георги Узунов е в сферата на журналистиката от 7 години. Работил е за национални медии като Радио "Фокус", Дарик Радио и Националното радио. Завършил е бакалавър "Журналистика" в Софийския университет, а магистратурата му е в специалност "Журналистика, Продуцентство и Финанси".

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама