На 2-ри февруари откриват борса за семена и посадъчен материал в Добрич

Павлина Георгиева
Павлина Георгиева
1 Минути
На 2 Февруари 2022 г. Добрички панаир АД за 28 пореден път ще открие календара на селскостопанските прояви в България със специализираното изложение Борса за семена и посадъчен материал, предаде dobrichonline.

Форумът ще се проведе в СК „Простор”  гр. Добрич и ще продължи  до 5-ти февруари 2022 г.

По време на мероприятието  земеделските производители ще имат възможност да направят своя избор и да си осигурят най-добрите продукти за сеитбена кампания 2022 г., включително  семена за: пролетни и зеленчукови култури, цветя, посадъчен материал, торове, биологични средства за растителна защита, овощен и лозов БИО материал.

Във връзка с усложнената епидемиологична обстановка, няма да има официално откриване на изложението.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Павлина Георгиева завършва Факултета по журналистика на СУ „Св. Климент Охридски“. В Аgrozona приоритет са й биологичното земеделие и здравословните храни, розопроизводството, пчеларството, ловът и риболовът.

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама