Коледен благотворителен базар събира културата, традициите и кухнята на 51 държави

Лилия Александрова
Лилия Александрова
1 Минути

Представители на 51 държави от цял свят ще представят своите култури, национални кухни и занаяти на Коледен благотворителен базар в Интер Експо Център-София на 6-и декември, неделя. Набраните средства ще бъдат вложени в благотворителни проекти на Международния женски клуб-София.

Участниците в коледния базар ще представят своите традиции, музика, литература, ще радват посетителите с подаръци, играчки, книги.

Инициативата се провежда за 17-и пореден път, а щандовете тази година ще бъдат над 70. Входният билет е на стойност 3.00 лева, а всички събрани средства ще бъдат предоставени за финансиране на благотворителните проекти.

Списание “АГРОЗОНА” и Асоциацията на земеделските производители в България (АЗПБ) подкрепят благотворителния Коледен базар.

Програма на събитието може да видите ТУК.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Лилия Александрова е журналист в „Агрозона“ от 2013 г. Има магистърска степен по Международни отношения и бакалавърска степен по Бизнес администрация. Интересите ѝ са в областта на политическата интеграция и Европейския съюз, агропредприемачеството, образованието, труда и социалната политика.

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама