Ще рекламираме Средните Родопи в Париж

Златко Златков
Златко Златков
1 Минути

Община Златоград участва със свой представител на международното туристическо изложение TOP RESA в Париж, Франция, съобщава пресцентърът на общината. Златоград участва като партньор по проекта „Развитие на туристически регион „Средните Родопи” и маркетинг на неговите дестинации”.

През 2012 г. на изложението във френската столица са се представили 1 200 изложители от 164 страни и региони, а посетителите са били над 28 788. България ежегодно се рекламира на този международен форум със свой информационен щанд, а тази година за пръв път ще бъде представен и регион „Средните Родопи”, част от който е и дестинация „Община Златоград”, посочват от общината. Тя ще бъде представена на изложението от Аделина Брусева от Етнографски ареален комплекс – Златоград.

Проектът „Развитие на туристически регион „Средните Родопи” и маркетинг на неговите дестинации” е финансиран по ОП „Регионално развитие” 2007 -2013 г.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Златко Златков администрира agrozona.bg между 2012 и 2015 година. В неговия профил ще откриете някои публикации на нашите автори в този период сред които Светлана Трифоновска, Марта Йонкова, Анета Стефанова, Диляна Хараланова, Лилия Александрова, Петър Лазов, Георги Джендов и други

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама