Темата за биосигурността след коронавируса ще бъде във фокуса на международното изложение Sommet de l’Elevage през 2021 г. За своята 30-та годишнина изложението ще се проведе в рамките на четири дни- от 5 до 8 октомври и ще има почти удвоена изложбена площ.
Нова изложбена зала с големина 10 000 м2, в която ще бъдат инвестирани 20 милиона евро, ще приеме посетителите с по-проветриви щандове, по-широки пътеки и допълнителен ден на отваряне за намаляване 
Организацията на изложби и конференции за животни тече с пълен капацитет. При животновъдното изложение породите Aubrac и Simmental ще бъдат в центъра на вниманието. „Мисля, че новата формула отговаря на очакванията на изложителите”, посочи още Фабрис Бертон и допълни, че цените за изложителите ще бъдат с около 4 % по-високи в сравнение с предходното издание.
Възможности за контакти ще има и в специалната уебплатформа на изложението, която ще бъде достъпна и на мобилно приложение. Поради несигурното положение около коронавируса остава възможността, физическото провеждане на изложението да бъде отменено.


