Издигат парти шатра в Пампорово за студентския празник

Васил Русев
Васил Русев
1 Минути

Парти шатра за няколко хиляди посетители ще се издигне в Пампорово за студентския празник, съобщиха от “Пампорово” АД. “8-ми Декември – Фестивалът Пампорово” се организира за втора поредна година.

Студентският фестивал ще продължи два дни – на 7 и 8 декември в шатра за събития от ново поколение, уточняват организаторите. На 7-ми декември е Hip-Hop & Commercial вечерта с участието на Dim4ou, Krisko, СкандаУ, V:rgo x TRF, Тита, DJ Braganza и Bobo. Поп-фолк партито е на 8 декември.

Парти шатрата е с площ 2000 кв.м и е оборудвана със специални отоплителни, вентилационни, осветителни и аудио системи, съчетавайки атмосфера на дискотека с мащаба на фестивал, уточняват от “Пампорово” АД.

Домакините осигуряват организиран транспорт от градовете София, Пловдив, Варна и Бургас.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Avatar photo
Автор: Васил Русев
Васил е журналист в уебсайт и списание „Агрозона“ от август 2018 година. Роден е през 1983 година в Пловдив. Възпитаник е на Националната професионална гимназия по горско стопанство "Христо Ботев" в град Велинград и на Софийския университет "Св. Климент Охридски". Работи като журналист от повече от 10 г., а опитът му е съсредоточен в длъжностите - репортер, редактор и водещ. Личните му интереси са свързани с историята, политиката, природните процеси и спорта.

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама