Запознават фермери с хигиенните разпоредби за първично производство на сурово овче мляко

Екип на Агрозона
Екип на Агрозона
1 Минути

На 30 май в гр. Разград ще се проведе съвместна информационна среща-семинар с демонстрация на НССЗ (Териториален областен офис – гр. Разград) и Българска агeнция по безопасност на храните (БАБХ) – Областна дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – гр. Разград.

На семинара д-р Нина Йорданова, гл.  инспектор, отдел “Контрол по храните” от ОДБХ – Разград ще представи на гостите общите  хигиенни разпоредби  за първично производство  на  сурово овче мляко и свързаните с него операции.

Експертите от Териториален областен офис на НССЗ – гр. Разград ще разяснят на земеделските стопани възможностите за подпомагане на производителите по мерки от ПРСР 2014-2020 г.

Д-р Нина Йорданова ще проведе оглед на обект за търговия на дребно, в който се извършва  обработка и преработка  на сурово мляко.

Събитието ще се проведе в гр. Разград, ул. Княз Дондуков № 3, ет. 3, офис 34

Демонстрацията ще се проведе във ферма за дребни преживни животни с. Осенец, общ. Разград.

Програма на събитието ще намерите ТУК.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Agrozona.bg e специализиран новинарски сайт за бизнес и земеделие. Нашата цел е да информираме своите читатели за новостите и добрите практики в агробизнеса у нас и по света. Agrozona.bg Ви предоставя експертни анализи и съвети за успешна реализация в сектора, а също така информация за важни срокове и събития. При нас ще намерите още и интересни и полезни съвети за вашето хоби. Екипът на Агрозона подготвя цялото съдържание на сайт и списание Агрозона. В него участват 4 журналисти, както и стажантите, които се учат на аграрна журналистика в редакцията на Агрозона

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама