Нов пазар откриха в Сливен

Кирил Александров
Кирил Александров
1 Минути

Нов пазар за плодове и зеленчуци има Сливен – градът, който днес празнува своя празник. Микропазарът, който вече е открит, се намира в квартал „Сини камъни“ на булевард „Стефан Стамболов“. Разположен е на площ от 660 квадратни метра като на тази територия има 21 открити маси за продажба на земеделска продукция, осем павилиона- три двойни и два единични, както и открита търговска площ, съобщават от пресцентъра на общината. Към пазара има изградени и санитарни възли, детска площадка с пейки, катерушка и люлка. Продължава благоустройството на терена около съоръжението.

„Пазарът е построен за улеснение на производителите, търговците и жителите на един от най-големите квартали в града.”, коментира кметът на общината Стефан Радев по време на откриването.

СВЪРЗАНИ НОВИНИ
Кирил Александров работи като журналист от 2006-а година. Преди да работи в Agrozona.bg, е бил част от екипите на Агенция "Фокус", сп. Тема и сайта Expressnews.

РЕКЛАМА

ВИДЕО

Свали мобилното приложение Farm Check и се увери в произхода на над 75 000  хранителни продукти.

Реклама

Реклама

Последни

Седмичен бюлетин

Запиши се за седмичния бюлетин на Агрозона.

Моля изчакайте секунда ...

Благодарим ви, че се регистрирахте!

Реклама

Реклама